Списък на кандидатите, издържали втората част на писмения изпит за адвокати и младши адвокати и допуснати до устен изпит, който ще се състои на 3 юни 2017 г. от 9.00 ч. в гр. София, ул „Цар Калоян“ № 8, ет. 4 – Център за обучение на адвокати

БЛАГОЕВГРАД

1.     ГЕОРГИ ВАЛЕНТИНОВ БАТЕВ

2.     РАДОСЛАВА АЛЕКСАНДРОВА МАРЧЕВА

3.     РУМЯНА АНТОНОВА НАНКОВА

БУРГАС

1.  АНИТА ЯВОРОВА ШИПКОВА

2.  ДАНИЕЛА КИРЧЕВА ДИМОВА- КОЖУХАРОВА

3.  ЖАНЕТА ГЕОРГИЕВА МИХАЛЕВА

4.  ИВО БОЙКОВ ТЕМЕЛКОВ

5.  ИЛИНА АНГЕЛОВА АНГЕЛОВА

6.  МАРИАНА ЗЛАТКОВА БОСЕВА

7.  ПЕТЪР ХРИСТОВ ПЕТРОВ

8.  СИМОНА ВАЛЕНТИНОВА КИРОВА

ВАРНА

1.  ДЕСИСЛАВА КЪНЧЕВА КЪНЧЕВА

2.  ИВАН НЕДЕЛЧЕВ ДУШЕВ

3.   ИЛИЯ ЮРИЕВ ТАБАКОВ

4.  МАРТИН БОРИСЛАВОВ БОРИСОВ

 

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

1.  АЛЕКСАНДЪР САШЕВ ГЮРОВ

2.  ИВАН ТИХОМИРОВ МЛЪЗЕВ

3.  МАДЛЕН ПЕТРОВА МАРИНОВА

4.  СИЛВИЯ КОНСТАНТИНОВА КИРЯЗОВА

ВИДИН

1.  МИГЛЕНА МИЛКОВА ГЕОРГИЕВА

ДОБРИЧ

1.     ЖАН ГЕОРГИЕВ ЙОРДАНОВ

КЪРДЖАЛИ

1.  МАРИАНА  МАРИНОВА  БОДУРОВА

КЮСТЕНДИЛ

1.  ЕВТИМ БОРИСОВ МАЛОСЕЛСКИ

ПАЗАРДЖИК

1.  ГЕОРГИ ИВАНОВ ПУКНЕВ

ПЛЕВЕН

1.  ПРЕСЛАВА ЙОРДАНОВА ДИЛКОВА

ПЛОВДИВ

1.  БОГДАНА ВАЛЕНТИНОВА СТОЯНОВА

2.  ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ РОГАЧЕВ

3.  ГЪЛЪБИН ГЕОРГИЕВ МЕРДЖАНОВ

4.  ЕМИЛИ ЕВГЕНИЕВА ЯКУБОВА

5.  ИВАН АЛЕКСАНДЪР ЕМАНУИЛОВ МАНЕВ

6.  МАРГАРИТА ИЛИЕВА БАЛАБАНОВА

7.  МИГЛЕНА АНГЕЛОВА ЦАНКОВА

8.  НЕД ЧАВДАРОВ ЗЛАТЕВ

9.  НИКОЛ ХРИСТОМИЛОВА РАХМАНЛИЕВА

10. НИКОЛА ПАВЛОВ ТОДОРОВ

11. ПЕТЯ НИКОЛОВА НИКОЛОВА

12. СОФИЯ ИЛИЕВА ТАЧЕВА

РАЗГРАД

1.  ГЕРГАНА ВЕСЕЛИНОВА ЗАПРЯНОВА

РУСЕ

1.  ГЕОРГИ МАНОЛОВ КИРИЧКОВ

2.  ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ ПЕТКОВ

3.  ЗДРАВКО АЛЕКСАНДРОВ КАРАБЕНЧЕВ

4.  НАТАЛИЯ НИКОЛАЕВА БАХЧЕВАНОВА

СИЛИСТРА

1.  ВЕЛИСЛАВ РУМЕНОВ ХРИСТОВ

СЛИВЕН

1.  СВЕТОСЛАВА ДОНЧЕВА ДОНЧЕВА

СОФИЯ

1.        АЛЕКСАНДЪР ВАЛЕНТИНОВ ПАНДЖАРОВ

2.        АЛЕКСАНДЪР КРАСИМИРОВ ТУНЧЕВ

3.        АНЕТА ГЕОРГИЕВА СТОИЛОВА

4.        АТАНАС ГЕОРГИЕВ ДОЦИНСКИ

5.        БОГОМИЛА БАЙКОВА БАЙКОВА

6.        БОРИС ИВАНОВ ЛАЗАРОВ

7.        БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ КАРАКОЛЕВ

8.        БОЯН ГЕОРГИЕВ ЛИМБЕРОВ

9.        БОЯНКА КИРИЛОВА ХРИСТОВА

10.   ВАСИЛ НИКОЛАЕВ НИЧЕВ

11.   ВАСИЛ РАЙЧЕВ РАЙЧЕВ

12.   ВАСИЛ ХРИСТОВ БАЦЕВ

13.   ВЕРОНИКА СТЕЛИЯНОВА АНДРЕЕВА

14.   ВЕСИСЛАВ РУМЕНОВ ГЕНОВ

15.   ВИКТОР РУМЕНОВ ШУМАНОВ

16.   ВИОЛЕТА АТАНАСОВА МЕШИНЕВА

17.   ВЛАДИСЛАВА СТОЙЧЕВА КАТЕЛИЕВА

18.   ВЯРА ДАНЧЕВА АЛЕКСОВА

19.   ГАБРИЕЛ ТОДОРОВ ГАЧЕВ

20.   ГЕРГАНА ДИМОВА СТОЯНОВА

21.   ДАМЯН ИЛИЕВ ЙОРДАНОВ

22.   ДАНИЕЛА НЕДЯЛКОВА ВЕЛИЧКОВА

23.   ДАРИЯ МИЛЧЕВА ЙОРДАНОВА

24.   ДЕСИСЛАВА БОРИСЛАВОВА БОНЕВА

25.   ДИЛЯНА СПАСИМИРОВА АГОВА

26.   ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ЯНЕВ

27.   ДИМИТЪР ИВАНОВ ЯНАКИЕВ

28.   ЕЛИСАВЕТА ПЛАМЕНОВА ВАСИЛЕВА

29.   ЖАНЕТА МИТКОВА ФИЛЕВА

30.   ИВАЙЛО МАРИНОВ МАРИНОВ

31.   ИВАН КОСТАДИНОВ НИКОЛАЕВ

32.   ИВАН НИКОЛАЕВ НЕДКОВ

33.   ИВАН ПЕТРОВ ДИМИТРОВ

34.   ИВАН СТОЯНОВ НИКОЛОВ

35.   ИВЕЛИН ВЕСЕЛИНОВ ВАСИЛЕВ

36.   ИЛИЯНА ВАСКОВА НИКОЛОВА

37.   ЙОАННА ВЕСЕЛИНОВА ТОМОВА

38.   ЙОНКА ИВАНОВА МРАЦЕНКОВА

39.   ЙОРДАН СТЕФАНОВ ПЪРВАНОВ

40.   ЙОРДАНКА СТЕФАНОВА ИВАНОВА

41.   КАЛИНА ИВАНОВА ДУРОВА

42.      КРИСТИНА ГЕОРГИЕВА ИНГИЛИЗОВА

43.   КРИСТИНА ИВАНОВА КАРАКОЛЕВА

44.   КРИСТИЯН ИЛИЕВ ИВАНОВ

45.   КРУМ ИВАЙЛОВ ТОДОРОВ

46.   ЛИЛИ ДИМИТРОВА ЦВЕТАНОВА

47.   ЛИЛИЯ ЕМИЛОВА ХАДЖИЙСКА

48.   ЛОРЕТА ФИЛИПОВА ГЕОРГИЕВА

49.   ЛЮБЕН МИНЧЕВ КАЗАНЛИЕВ

50.   ЛЮДМИЛ СТЕФАНОВ ПЕТКОВ

51.   МАГДАЛЕНА ИВАЛИНОВА ИВАНОВА

52.   МАРИЕТА ТАНЕВА РУХЧЕВА

53.   МАРИНА ЕВГЕНИЕВА ГЮРОВА

54.   МАРИЯ ВЕНЦИСЛАВОВА МИТЕВА

55.   МАРИЯ ДИМОВА ПЕТРОВА

56.   МАРИЯ-ДЕСИСЛАВА СТАНИМИРОВА СТАЕВА

57.   МАРТИН АСЕНОВ ДИМИТРОВ

58.   МИЛА ИВОВА РАБАДЖИЕВА

59.   МИЛЕНА ГОРАНОВА ГОРАНОВА

60.   МИЛЕНА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА

61.   МОМЧИЛ ВАЛЕНТИНОВ ДИМИТРОВ

62.   НИКОЛАЙ АТАНАСОВ СУГАРЕВ

63.   НИКОЛАЙ ХРИСТОВ БАЙДАКОВ

64.   ПЕТЪР ИВАНОВ БАЛДЖИЕВ

65.   ПЕТЪР ОБРЕТЕНОВ ОБРЕТЕНОВ

66.   ПЕТЪР СТАМЕНОВ ГЕНОВ

67.   ПОЛИНА АНТОНОВА ВЕЛЧЕВА

68.   ПОЛИНА ПАВЛИНОВА ПИСАРСКА

69.   РАДИНА АТАНАСОВА АТАНАСОВА

70.   РАДИНА НИКОЛАЕВА БАНОВА

71.   РАДОСТИНА ГЕОРГИЕВА АНДРЕЕВА

72.   РОСЕН ПЕНЧЕВ РАШКОВ

73.   РУМЕН ГЕОРГИЕВ АНГЕЛОВ

74.   СВЕТЛОМИРА ЙОРДАНОВА ДИМИТРОВА

75.   СИЛВИ ФАЙЕЗ САКР

76.   СИЛВИЯ СЛАВЧЕВА МИЛУШЕВА

77.   СОНЯ АНТОНОВА МИХАЙЛОВА

78.   СТОЯН НИКОЛОВ ЛАЗАРОВ

79.   ТЕОДОРА ЕМИЛОВА ПЕТРОВА

80.   ТЕОДОРА РУМЕНОВА ПОПОВА

81.   ТЕОДОРА СТЕФАНОВА ЛАЛОВА

82.   ТОДОР ГЕОРГИЕВ КАНАКИЕВ

83.   ТОМА ЧАВДАРОВ ТОМОВ

84.   ХРИСТИНА ХРИСТОВА ДИМИТРОВА

85.   ЦВЕТАН ЗДРАВКОВ СТАНЕВ

86.   ЦВЕТЕЛИНА ВАСИЛЕВА БИКОВА

87.   ЯНА ДОБРОМИРОВА ДОБРЕВА

СТАРА ЗАГОРА

1.  ЕВГЕНИ БИНЕВ ИВАНОВ

2.  МАРИЕТА ОРЛИНОВА ЛУЧЕВА

3.  ХРИСТИАНА МАРИНОВА МАРИНОВА

ХАСКОВО

1.  АЛЕКСАНДЪР МИТКОВ ТОСКОВ

2.  АНИТА МИЛЕНОВА ТЕНЕВА

3.  ДАНИЕЛА НИКОЛАЕВА КИШКОВА

4.  ДЕСИСЛАВА ИЛИЯНОВА САДОВА

5.  ДИАН КРАСИМИРОВ БОЕВ

6.  ДОРОТЕЯ ТОДОРОВА ТЕНЧЕВА

ШУМЕН

1. СЕЙХАН ОСМАН СЕЙФУЛА

?>